Truckteam Mercedes-Benz Dealer Bedrijven  

Verkoop.


Mercedes-Benz Alphen a/d Rijn
Oscar Zengerink

Verkoop Adviseur

06 21 40 03 31

oscar.zengerink@daimler.com

Mercedes-Benz Maasdijk
Marcel Luijendijk
Verkoop Adviseur
06 51 06 01 95 

marcel.luijendijk@daimler.com

Mercedes-Benz Roelofarendsveen
Daan Dekker
Verkoop Adviseur
06 55 73 24 52
daan.dekker@daimler.com


After-Sales.

Mercedes-Benz Dealer Bedrijven     
Rob Hogenboom
Service Manager
06-53 87 76 76
rob.hogenboom@daimler.com
 Mercedes-Benz Dealer Bedrijven
Michel Collée
Service Manager
06-51 37 01 23

michel.collee@daimler.com

 Mercedes-Benz Dealer Bedrijven
Thomas Mos

Truck Connectivity Consultant

06-46 27 64 42

thomas.mos@daimler.com


Directeur Trucks


Mercedes-Benz Dealer Bedrijven    

Roy van Schie

Directeur Trucks

Tel. 071-342 1044

roy_van.schie@daimler.com

    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart